NOVINKY 2010Výlet na bežky

26.12.2010
Cez sviatky bolo vonku krásne, tak sme sa išli bežkova a Shininka vyblázni vo svojom novom kabátiku :) Fotky tu.

Rhodézsky ridgeback Rhodézsky ridgeback Rhodézsky ridgeback

Merry Christmas and Happy New Year

20.12.2010
Rhodézsky ridgeback

Lov Bártika

4.12.2010
Dnes poobede bolo všetko krásne zasnežené a slnieèko svietilo, tak šup šup rýchlo von.Dnešná prechádzka sa niesla v znamení: "Shininka musí ulovi Bártika". Myslím si, že fotky hovoria za všetko :))) Fotky tu.

Rhodézsky ridgeback Rhodézsky ridgeback

V piatok sme boli na Kraví hore kde sme v strašnej chumelici "trénovali" agility. Ale srandy bolo kopec!!! Fotila Darja a fotky si môžte pozrie tu.

Rhodézsky ridgeback Rhodézsky ridgeback

Shiny a prvý sneh

29.11.2010
Kedže cez víkend Perinbaba natriasala svojou perinou nad Brnom poriadne, tak mohlo prebehnú prvé zoznámenie Shiny so snehom. Spoèiatku Shiny nemala nadšenia na rozdávanie, ale postupne zistila, že je to úžasná sranda. Fotoèky tu.

Rhodézsky ridgeback Rhodézsky ridgeback Rhodézsky ridgeback

Dvojièky

22.11.2010
V Nitre na výstave Shiny stretla svojho braèeka Tusani Jolly Jasper. Ja som z nich bola strašne nadšená, akí sú úžasní a rovnakí.

Rhodézsky ridgeback Rhodézsky ridgeback Rhodézsky ridgeback Rhodézsky ridgeback Rhodézsky ridgeback Rhodézsky ridgeback

DUO CACIB Nitra

22.11.2010
Tento víkend sme strávili v Nitrièke. V sobotu sme získali VN3 a v nede¾u VN. Aj keï pani rozhodkyòa poradie neudelila, bez jej pochvaly sme neodišli.:)))

Rhodézsky ridgeback

7 trpaslíkov

14.11.2010
Dnes bolo krásne a teplo, tak sme sa rozhodli vyvenèi 7 trpaslíkov : Falco,Simbi,Mody,Lajla,Kapo,Garp,Shiny. Príjemné poobedie sme strávili vïaka Mishel,Peti a Zbyòkovi.Ïakujeme :) Fotoèky tu.

Rhodézsky ridgeback

CACIB Komárom

18.10.2010
Shininka strávila svoju prvú dvojdòovú výstavu CACIB Komárom. Odchádzali sme s ve¾mi krásnymi posudkami a výsledkami VN1 oba dni :))) V sobotu sa Shininka zúèastnila v závereèných sútažiach o BISS puppy a skonèili sme TOP 6 BISS PUPPY hvezdahvezdahvezda. Celý víkend s nami trávila Ivka s Ivom a so svojimi 2 krásavcami Enzíkom a Chebalom. V nede¾u nám bolo veselšie, pretože prišla aj Hanka so Shaggy :) Bol to pre nás krásny víkend v príjemnej spoloènosti. Ïakujeme pekne.

Rhodézsky ridgeback Rhodézsky ridgeback Rhodézsky ridgeback

September

18.10.2010
Naše prvé pokusné výstavy a venèenia. Viac sa dozviete v galéríi.